Program na Bílou pastelku

Letos jsme plánovali bohatý program v rámci Bílé pastelky. Bohužel jsme ho kvůli koronaviru museli okleštit a hlavní orientační pochod potmě na Lidickém se konat nebude. Věříme, že i tak zůstala v programu možnost netradičního zážitku. 

Pokud máte zájem, čeká Vás následující:

13.10.20 od 10 do 15 hod. - možnost projít se s bílou holí a klapkami výstavou Písky známé i neznámé v Muzeum města Ústí nad Labem  www.muzeumusti.cz/v2318/PISKY-ZNAME-I-NEZNAME-aneb-fascinujici-svet-obycejneho-pisku), součástí bude i několik stanovišť s plněním tématických úkolů.

14.10.20 od 18 hod. - benefiční koncert nevidomé klavíristky Ráchel Skleničkové a autorské čtení Jaroslava Balvína v Císařském sále Muzeum města Ústí nad Labem, akce se koná za podpory Nadace Divoké husy (www.divokehusy.cz) a jsou v prodeji v kanceláři TyfloCentra a v masérně (cena 200 Kč či VIP 1000 Kč) 

 

Budeme moc rádi, když se přijdete podívat a podpořit nás nebo jen zprávu pošlete dál někomu, komu by akce mohla udělat radost.

Přejeme krásné babí léto.Vaše TyfloCentrum UL

............................................................................................................................................................................

POZOR!

Sídlíme v hnědém vchodě, v průchodu vpravo zvonit 111 a zvoneček, výtahem do mezipatra, tlačítko M.

.............................................................................................................................................................................

Už je to tu!

Od 1.9. 2020 jsme v nových prostorách.... drobná exkurze pro představu:

www.facebook.com/masernatyfloul/videos/768506550582447

Moc se na Vás těšíme... Věříme, že se Vám u nás bude moc líbit. Máme vše nové, každý masér má svou vlastní místnost. Nabízíme jiný komfort a soukromí.

 

Váš masážní salon TC

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Důležité upozornění!

Od 1.9. 2020 jsme v nových prostorách na Hrnčířská 64/4, v mezipatře s výtahem. Krásné, nové a velké prostory.

Budeme se na Vás těšit.

Přejeme krásné léto.

Váš masážní salon Tyflocentra

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podporují nás:

Ústecky kraj 

Za podporu velmi děkujeme!