Vítejte

25.09.2018 10:50

Uvidíte nás na trolejbusech v Ústí nad Labem

Tak se nám to podařilo! :) Naše reklama jezdí po Ústí nad Labem na 3 trolejbusech. Budou se prý střídat na různých linkách, takže bychom měli pokrýt celé město. Budeme rádi, když si nás všimnete a přijdete si k nám odpočinout......:).

Celý článek
09.04.2018 21:53

Něco o nás.....

Chráněná dílna TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s.

 

Masážní salon TyfloCentra byl založena v roce 2014 jako chráněná pracovní dílna zaměřující se na zaměstnávání lidí s těžkým zrakovým postižením. Pomáhá jim tak v rozvíjení jejich seberealizace a využití jejich specifických hmatových schopností a dovedností.   

Náš salon je jedinou chráněnou dílnou zaměstnávající nevidomé a zrakově postižené maséry v Ústí nad Labem!  Průběžně jsou v masérně zaměstnáni 2 - 3 nevidomí a zrakově postižení maséři s příslušnou certifikací a zkušenostmi.  V salonu je také recepční, která je masérům během pracovní doby neustále k dispozici. Klademe důraz na příjemné prostředí, stabilní zázemí a týmovou spolupráci. S mnoha klienty máme dlouhodobé a přátelské vztahy. 

Říká se, že ztrátou jednoho ze smyslů se nám posílí nějaký jiný. Až vyzkoušíte masáž od nevidomých či zrakově postižených masérů, uvěříte, že na tom něco je. Na základě naší nabídky si můžete zvolit masérkou techniku a i maséra podle Vašich potřeb a přání. Vždy je možné domluvit se na konkrétním řešení Vašeho problému, naši maséři Vám rádi vyhoví. 

Přijďte nás podpořit a relaxovat zároveň. Těšíme se na Vás i na Vaše blízké! Řekněte o nás i jim a známým. Uděláte radost dvakrát! :)

Celý článek
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>

Podporují nás:

Za podporu velmi děkujeme!