Masáže Globus

 
Upozornění:
Objednávky a rezervace
Objednávat se lze 2 měsíce dopředu a max. 24 hodin před realizací masáží či pedikúry.
Po přijetí rezervace Vám naše recepční objednávku potvrdí či zamítne a ozve se Vám s návrhem jiného termínu.
Prosím, uvádějte do objednávky svůj telefon a e-mail, abychom Vás v případě potřeby mohli kontaktovat.
Pokud se objednáváte na pondělí, prosím, proveďte rezervaci nejpozději do pátku, aby maséři měli možnost se na pondělí připravit (o víkendu nemají přístup k rezervačnímu systému).
 
Rušení rezervace
Zrušit rezervaci je možné denně v pracovních dnech do 15 hod., a to telefonicky na čísle 774 135 474, od 15 do 18 hod. lze rezervaci zrušit na totéž číslo sms zprávou. Zrušit rezervaci lze max. den před realizací masáže či pedikúry (u pondělních masáží prosím rušte masáže v pátek předchozího týdne). 
 
Realizace masáže
Masérovi je nutné uhradit na místě poplatek 50 Kč. Prosím noste pokud možno částku přesně, maséři nemusí mít vždy na vrácení.
 
 
Poznámka:
Pokud byste měli jakýkoli problém s objednávkou či potřebovali cokoli řešit, prosím volejte na tel.: 774 135 474 (recepční - masážní salon).
Při realizaci objednávky je nutné si v kalendáři překliknout z měsíce do měsíce 2019. Toto lze provést šipkou nad kalendářem vpravo nahoře.
 
Dovolená - maséři:
nerelevantní
 
DŮLEŽITÉ!
Od ledna 2019 pro Vás bude k dispozici nová pedikérka. Bude fungovat každou středu v našich nových prostorách.
Od února 2019 jsou po dohodě s paní Bimovou zrušeny úterky. Masáže v pondělí a ve čtvrtek budou probíhat beze změn. V případě, že byste ještě v lednu potřebovali využít masáž během úterý, prosím domluvte se telefonicky s recepční. Děkujeme za pochopení.