M a s á ž e  G l o b u s

Objednejte si termín masáže

Určeno pouze pro zaměstnance Globusu!

AKTUÁLNĚ 

Dobrý den,
hlásíme změnu telefonního čísla, kam prosím piště příp. rušení rezervace. Půjde o číslo 770 110 275.

Děkujeme za pochopení. 

Váš masážní salon a pedikúra TyfloCentra Ústí nad Labem, o.p.s.

Upozornění


Dovolená/nemoc

- nerelevatní

Pravidla objednávky

Objednávat se lze 2 měsíce dopředu a max. 24 hodin před realizací masáží či pedikúry. Pokud byste se chtěli přihlásit na poslední chvíli, volejte 770 110 275 s tím, že Vám se volné termíny rezervace již nezobrazí, ale naší recepční ano. Navíc třeba vidí, zda někdo masáž zrušil. Po přijetí rezervace Vám naše recepční objednávku potvrdí či zamítne a ozve se Vám s návrhem jiného termínu. Prosím, uvádějte do objednávky svůj telefon a e-mail, abychom Vás v případě potřeby mohli kontaktovat (neobjednávejte své kolegy pod svým jménem - mohou zapomenout a my je poté nemůžeme zastihnout).

Při realizaci objednávky je nutné si v kalendáři překliknout z měsíce do měsíce 2021. Toto lze provést šipkou nad kalendářem vpravo nahoře.

Pokud se objednáváte na pondělí, prosím, proveďte rezervaci nejpozději do pátku, aby masér/-ka měla možnost se na pondělí připravit (o víkendu nemá přístup k rezervačnímu systému). Budeme nyní drobně upravovat časy masáží tak, aby se dostalo na více z Vás. Systém Vás vždy e-mailem upozorní dopředu, max. o půl hodiny až hodinu. 

Na pedikúru se prosím objednávejte s předstihem (den předem je již obvykle plno). Při objednání se každý rezervujte pod svým jménem.  

Rušení rezervace

Zrušit rezervaci je možné denně v pracovních dnech do 15:00, a to telefonicky na čísle 770 110 275, od 15:00 - 18:00 lze rezervaci zrušit na to samé číslo SMS zprávou. Zrušit rezervaci lze max. den před realizací masáže či pedikúry (u pondělních masáží prosím rušte masáže v pátek předchozího týdne). 

Realizace masáže/pedikúry

Masérovi/pedikérovi je nutné uhradit na místě poplatek 50 Kč. Prosím noste pokud možno částku přesně, maséři nemusí mít vždy na vrácení. 

Poznámka: Pokud byste měli jakýkoli problém s objednávkou či potřebovali cokoli řešit, prosím volejte na výše uvedené číslo, příp. stížnosti řešte s paní Bimovou.


Rozpis fungování naší masérky/pedikéra:

Masáže

Masáže poskytuje masérka Helena v prostorách Globusu, směny se střídají ob týden viz níže.

Sudý týden (od 10.1.22)                 Lichý týden (od 3.1.22 )

Pondělí - 9 - 18 hod.                       Pondělí, čtvrtek - 9 - 15 hod.

Úterý, středa - 15 - 18 hod.

Čtvrtek - 9 - 15 hod.

Pedikúra

Pedikúru provozuje náš pedikér Petr v našem salonu na adrese Hrnčířská 64/4.

Úterý a čtvrtek 10 - 17 hod.

Dalším pedikérem je u nás Josefa, která pracuje s morkou i suchou pedikúrou. Máme brusku na nehty a zatvrdlou kůži. I ona se na Vás těší v našem salonu.

Pondělí, středa a pátek 9- 15 hod.