Masáže Globus

 
Upozornění
Objednávat se lze 2 měsíce dopředu a max. 24 hodin před realizací masáží či pedikúry. Pokud byste se chtěli přihlásit na poslední chvíli, volejte 774 135 474 s tím, že vy již v den rezervace volné termíny nevidíte, ale naše recepční ano, navíc třeba vidí, zda někdo "vypadl.
Po přijetí rezervace Vám naše recepční objednávku potvrdí či zamítne a ozve se Vám s návrhem jiného termínu. Prosím, uvádějte do objednávky svůj telefon a e-mail, abychom Vás v případě potřeby mohli kontaktovat.
Pokud se objednáváte na pondělí, prosím, proveďte rezervaci nejpozději do pátku, aby maséři měli možnost se na pondělí připravit (o víkendu nemají přístup k rezervačnímu systému).
 
Zároveň, s ohledem na příp. nemocnost masérů/pedikérů si Vás dovolujeme informovat, že v případě výpadku nebudeme masáž pokud možno rušit, ale nahradíme maséra.
 
Při velkých vedrech je možno realizovat masáže i v TyfloCentru. Situaci budeme řešit operativně podle počasí, individuálně se zaměstnanci, kteří budou mít masáž objednanou.
 
Rušení rezervace
Zrušit rezervaci je možné denně v pracovních dnech do 15 hod., a to telefonicky na čísle 774 135 474, od 15 do 18 hod. lze rezervaci zrušit na totéž číslo sms zprávou. Zrušit rezervaci lze max. den před realizací masáže či pedikúry (u pondělních masáží prosím rušte masáže v pátek předchozího týdne). 
 
Realizace masáže
Masérovi je nutné uhradit na místě poplatek 50 Kč. Prosím noste pokud možno částku přesně, maséři nemusí mít vždy na vrácení.
 
Poznámka:
Pokud byste měli jakýkoli problém s objednávkou či potřebovali cokoli řešit, prosím volejte na tel.: 774 135 474 (recepční - masážní salon).
Při realizaci objednávky je nutné si v kalendáři překliknout z měsíce do měsíce 2019. Toto lze provést šipkou nad kalendářem vpravo nahoře.
 
Dovolená/nemoc - maséři a pedikéři:
nerelevantní
 
Pokud byste chtěli využít našich služeb v termínech dovolených, prosím zavolejte na naší recepci, kde Vám zajistíme náhradního maséra či pedikéra.
 
DŮLEŽITÉ!
Rozpis fungování našich masérů/pedikérů:
Pondělí - 9 - 18 hod. - masérka Kamila (masérna Globus)
Úterý - 12 - 18 hod. - pedikér Petr (pedikúra Masážní salon TC)
Středa - dopoledne 8 - 13 hod. či odpoledne 13 - 17 hod. dle objednávek, (3.středa v měsíci odpolední) - pedikérka Jiřina (pedikúra Masážní salon TC)
Čtvrtek - 9 - 16 - masérka Carmela (masérna Globus), od 1.11. bude fungovat masérka Iveta (masérna Globus)
Čtvrtek - 10 - 18 hod. - pedikér Petr (pedikúra Masážní salon TC)