Masáže

Nabízíme několik druhů masáží.

Nejčastěji využívanými druhy od našich klientů jsou klasické masáže (záda, šíje, nohy, ruce, celková masáž těla…). 

 
Můžete také vyzkoušet hřejivou masáž lávovými kameny v podání naší masérky Kamily.

Jak masáž probíhá:

- přiložení horkých lávových kamenů k prohřátí těla a ztuhlých svalů

- masáž aromatickými oleji rukama a lávovými kameny

- opětovné přiložení horkých kamenů pro celkové zklidnění

- během masáže probíhá poslech relaxační hudby a vnímáte vůni aromaterapeutických olejů Karla Hádka...

 

Umíme si poradit i s odblokováním krční páteře. Pokud jste si zablokovali krční a bederní páteř a bolestí se nemůžete ani hnout, zavolejte a přijeďte k nám, naši školení maséři Vám pomohou.

 

Obvykle jako slevomatovou akci nabízíme i relaxační masáž. Je vhodná pro kteroukoliv část těla pro uvolnění, zklidnění a odpočinek po náročném dni nebo týdnu v práci. Práce se svaly je zde jemnější, mohou být užity aromatické oleje a po jejím provedení byste se měli cítit odpočatí a příjemně naladění pro svůj další program.

 

Naši maséři Kamila a Jirka ovládají i specifickou masáž, tzv. manuální lymfodrenáž - techniku masáže velmi jemnými pohyby, kterými je stimulována činnost lymfatických uzlin a tím jsou z těla vyplavovány škodlivé látky. 

 

Účinky manuální lymfodrenáže:

- proti celulitidě

- zlepšuje napětí kůže a tkáně, zlepšuje odvod produktů metabolismu

- proti migrénám (mohou být vyvolány tlakem nahromaděné lymfy) se doporučuje lymfodrenáž hlavy a krku

- proti otokům - uvolňuje tkáňové napětí a zbavuje bolesti při otoku např. dolních končetin u osob s vysokým zatížením nohou

- zvyšuje obranyschopnost organismu - imunitu

- napomáhá detoxikaci organismu

 

Umíme i sportovní masáž. Jde mnohem více do hloubky než masáž relaxační. Při sportovní masáži se používají techniky tření, hnětení, tepání, chvění, roztírání a rozpohybování kloubů. Pracuje se silou a rychlostí - od velmi lehkých až po silné dotyky, které ovlivňují hlouběji uložené tkáně.

 

Další možností je zdravotní masáž.  Je to technika práce se svaly a klouby tak, aby došlo ke zmírnění až vymizení bolesti, odblokování a s ním spojených potíží. Nejčastěji bývá doporučena masáž šíje při přetrvávajících bolestech hlavy, masáž zad při blokacích a s nimi spojení bolesti, kdy se člověk nemůže ani hnout, dále protažení a procvičení (rehabilitační cvičení) apod. Tato masáž vyžaduje zkušeného maséra s dlouholetou praxí a perfektní znalostí anatomie a "čtení" lidského těla. Pro odstranění dlouhotrvající, případně chronické bolesti je vždy potřeba absolvovat několik sezení u maséra, ale odměnou bývá návrat svalů k jejich původní měkkosti a flexibilitě a úleva od bolesti na velmi dlouhou dobu.

 

Vyberte si dle Vašich potřeb a přání.  :)