Novinky!

04.05.2020 13:56

Hlásíme, že od 11.5.20 zase otvíráme. :)

Všichni maséři kromě Kamily jsou Vám plně k dispozici. Kamila nastoupí až od 1.7.20. Jiřina u nás o 4.5.20 nepracuje – služby pedikúry lze využít u Petra v úterý a ve čtvrtek.

 

Provedli jsme také několik změn:

Zkrátili a upravili jsme pracovní dobu tak, aby každý masér či pedikér mohl být ve své samostatné místnosti. Masáže i pedikúry budou prováděny v roušce a na lehátku bez lůžkovin. Po každé proceduře bude prostor důkladně desinfikován. Z tohoto důvodu jsme v rezervačním systému prodloužili dobu masáže i pedikúra o 10 minut, aby se klienti navzájem nepotkávali.

Prosíme, přicházejte do salonu v roušce přesně na čas a pokud to lze, bez doprovodu. 

Provádíme všechny druhy masáží kromě lávových kamenů, na které je již teplo. Kdo měl poukaz či voucher na lávové kameny, prosíme, přihlašte se – buď masáž posuneme na podzim nebo domluvíme jinou kompenzaci. Stejně tak prosíme – kontaktujte nás ti, kdo měli mít v době uzavření masérny relaxační masážní přes Slevomat. Poskytneme Vám náhradní termín (nyní vouchery platí do konce srpna 20).

Upravujeme také systém v rezervačním kalendáři, aby byl pro Vás přehlednější. Zrušili jsme jednotlivé typy masáží pro každého maséra, ale u jednotlivých typů masáží si maséra budete při objednávce moci vybrat sami. Tím se objednávání značně zpřehlední a nebudete muset složitě Vaši masáž hledat v široké nabídce.

Všechny Vaše dotazy a požadavky můžete nyní obracet na recepci. Budeme rádi za zpětnou vazbu a věříme, že se zavedenými postupy budete u nás spokojení.

Tak se na Vás moc těšíme! Hezký den. 

Váš masážní salon TC

 

Kontakt

Masážní salon - TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s. Adresa:
Hrnčířská 63/6, 1.patro
Ústí nad Labem
400 01

FB: Masážní salon a pedikúra
IG: tyflocentrum_usti
tel.: 774 135 474

e-mail:info@masazeusti.eu