O nás

 
Masážní salon a pedikúra vznikly v ústeckém TyfloCentru v roce 2014 jako chráněná dílna. Jejím cílem je podpořit integraci nevidomým, zrakově postiženým, příp. jinak zdravotně postiženým a umožnit jim plnohodnotně pracovat.
 
V současné době je v salonu zaměstnáno celkem 9 zaměstnanců, z toho 3 plně nevidomé maséry, 1 zrakově postiženou masérku, 1 ZTP pedikéra a uklizeče, 1 zrakově postiženou a 1 ZTP recepční.
 
 
Říká se, že při ztrátě jednoho ze smyslů se posiluje jiný. V případě našich masérů se to projevuje zvýšenou hmatovou citlivostí. Každý z našich masérů a pedikérů má přitom svůj vlastní "rukopis" a specializuje se na určitý typ masáží. Proto je důležité, abyste s recepční konzultovali, co přesně byste potřebovali, příp. si masérů a pedikérů ozkoušekjte více a vyberte si toho, kdo Vám bude nejlépe vyhovovat.
 
 
Masérka Kamila se u nás specializuje zejména na problémy pohybového aparátu, tj. Dornovu a Breussovu metodu, masáž se cvičením, masáž zatuhlých či skříplých zad. Také ale ovládá masáž lávovými kameny, masáže celkové, aroma masáž či manuální lymfodrenáž. Kamila masíruje spíše více silově.
 
Masér Ota nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a manuální lymfodrenáž. Spíš patří k silovějším masérům.
 
Masérka Iveta nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a relaxační masáže. Spíš také patří k silovějším masérům.
 
Masérka Carmela se zaměřuje na relaxační masáže a masáže reflexní - nohou i rukou. Masáže od Carmely patří k jemnějším.
 
Pedikér Petr Vás bude při pedikúře opečovávat stříháním nehtů, broušením ztvrdlé kůže brusným papírem a nakonec Vám může provést velmi příjemnou reflexní masáž nohou. Jde spíše o delší a jemnější proceduru. Umí také řešit tzv. haluxy na prstech. Dále se věnuje baňkování.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu. :)
 
 
 
 
 

Kontakt

Masážní salon - TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s. Adresa:
Hrnčířská 63/6, 1.patro
Ústí nad Labem
400 01

FB: Masážní salon a pedikúra
IG: tyflocentrum_usti
tel.: 774 135 474

e-mail:info@masazeusti.eu